همکاری در فروش

/همکاری در فروش
همکاری در فروش۱۳۹۷-۱-۲۰ ۰۶:۳۷:۵۵ +۰۴:۳۰

همکاری در فروش در یک نگاهسیستم همکاری در فروش راهنمای دلفی در یک نگاه


نیاز نیست که حتماً هر روز وقت بگذارید!

با راهنمای دلفی درآمد شغلی خود را متحول کنید!

راهنمای دلفی بستری را ایجاد کرده که به واسطه آن می توانید از اینترنت بدون نیاز به هیچ سرمایه ای کسب درآمد نمایید. راهنمای دلفی صرفاً یک طرح کارآفرینی مشارکتی است با هدف درآمدزایی برای دانش آموزان، دانشجویان، محققان, طراحان, نویسندگان, طراحان گرافیک و کلیه کاربران اینترنتی ایجاد شده که نتیجه آن نشر دانش و تجربه در بین سطوح مختلف جامعه و کسب درآمد برای افراد است. راهنمای دلفی سیستمی مدرن و نوآورانه می باشد که شما به راحتی می توانید کسب در آمد آنلاین خود را با آن شروع کنید رابط کاربری واکنش گرا, ریسپانسیو با ابرازهای متنوع و بی شمار از ویژگی های اصلی آن می باشد.

در راهنمای دلفی هیچ محدودیتی وجود ندارد. استفاده از کلیه خدمات راهنمای دلفی کاملاً رایگان می باشد.

ثبت نام کنید

روش های کسب درآمد


با توجه به وجود روشهای متعدد کسب در آمد از اینترنت به طور خلاصه ۵ روش از بهترین و پرسودترین روشها را مورد بررسی قرار می دهیم:
۱- راه اندازی سایت های پر بازدید.
۲- تبلیغات کلیکی ایرانی و خارجی ،
۳- مشاغل اینترنتی.
۴- مشارکت در فروش شرکتهای دیگر.
۵- فروش محصولات خود در بازار ایران و جهان.
اما پر درآمدترین، بهترین، پایدارترین و سریع ترین روش کسب درآمد از اینترنت در ایران فروش و بازاریابی محصولات و خدمات از طریق اینترنت می باشد. چه سرمایه یا فروشگاه داشته باشید چه نداشته باشید.
این یعنی مشارکت در فروش شرکتهای دیگر (Affiliate Marketing) و دریافت پورسانت از فروش محصولات فروشگاه های دیگر تا سقف ۶۰ درصد محصول.
اگر زمان و ابزار لازم را برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی مستقل ندارید این روش بهترین گزینه می باشد زیرا در این روش شما احتیاج به سرمایه، تهیه محصول، لوازم بسته بندی و پرداخت حق عضویت سیستم پستی و یا حتی تهیه فروشگاه ندارید. شما فقط تبلیغ و بازاریابی می نمایید و محصولات دیگران را می فروشید و پور سانت دریافت می نمایید.

درآمد ماهیانه حداقل ششصد هزار تومان!


سیستم همکاری در فروش راهنمای دلفی تنها سیستمی است که با فروش محصولات خود پورسانت ۲۵% از محصولات در حال ارسال را به فروشنده یا بازاریاب پرداخت می نماید. در صورتی که در دیگر شرکتهای ارائه دهنده خدمات خرید و فروش اینترنتی، فقط بابت محصولات توزیع شده پرداخت پورسانت صورت می گیرد.
تمامی امور ارسال سفارش و پشتیبانی محصولات به عهده راهنمای دلفی می باشد. عضویت اکثر وبمسترها و صاحبان گروههای اینترنتی معروف در راهنمای دلفی، پرداخت به موقع (دوبار در ماه)، پشتیبانی فنی مناسب، دادن امکانات بی نظیر و متعدد، امکان کسب در آمد بدون هیچ نگرانی را فراهم نموده است. بدون شک شما می توانید همکاری با راهنمای دلفی و درآمد ناشی از آن را مانند درآمد یک شغل ثابت بدایند و روی آن حساب باز کنید.

این سایت براساس میزان کلیک کاربران کار نمی‌کند، بلکه براساس میزان خرید محصولات عمل می کند. به عبارت دیگر ممکن است که سایت شما بازدید زیادی نداشته باشد ولی با خرید یک محصول از طریق سایت شما و پورسانتی که از این راه دریافت می کنید درآمد قابل توجهی عاید شما شود. قطعاً این بهترین راهکار حال حاضر برای کسب درآمد اینترنی می باشد.

این واقعاً فرصتی بی نظیر است، تفاوت سیستم همکاری در فروش راهنمای دلفی را از نزدیک لمس کنید. کافی است برای مدت کوتاهی همکاری با راهنمای دلفی و درآمد فوق العاده ای که در انتظار شماست را امتحان کنید!

فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای عضویت در راهنمای دلفی اقدام کنید. فقط چند کلیک با عضویت در راهنمای دلفی و پیوستن به جمع وب مسترهای برجسته ایرانی فاصله دارید.

برتری راهنمای دلفی نسبت به سیستمهای مشابه


سیستم همکاری در فروش راهنمای دلفی با سابقه ای درخشان در امر فروش اقدام به پرداخت پورسانت تا سقف ۲۵% نموده است، شایان ذکر است که پورسانت محصولات ۲۵% در بین سیستم های همکاری در فروش یکی از بالاترین میزان های پرداخت پورسانت را دارا می باشد.

پورسانت سفارشات پس از تغییر وضعیت مرسولات به ارسال شده یا توزیع شد منظور می گردد که معمولا ۱۰۰% سفارشات توزیع شد و ۸۰% سفارشات ارسال شده پرداخت می شود که این میزان از پرداخت سفارشات ارسال شده بالاترین میزان در بین سیستم های همکاری در فروش می باشد.

سیستم راهنمای دلفی شفاف ترین سیستم تسویه حساب و واریز درآمد را دارا می باشد شما در لحظه در جریان میزان درآمد و نیز واریزی های خود قرار خواهید گرفت. واریزی های راهنمای دلفی به صورت منظم و هر ۲ هفته یکبار صورت می گیرد همچنین جهت تشویق وبمستران فعال برای آن دسته از عزیزانی که در سیستم راهنمای دلفی به عنوان وبمستر فعال معرفی شوند واریزی ها به صورت روزانه انجام می شود.

برخی از سیستم های همکاری در فروش جهت جلوگیری از ثبت سفارشات کاذب بابت هر برگشتی مبلغی را از وبمستر کسر می کنند، اما راهنمای دلفی با اعتمادی که به وبمستران دارد هیچ گونه هزینه ای بابت سفارشات برگشتی از همکاران کسر نمی کند همچنین سعی دارد همواره با اجرا کردن روش های نوین میزان درصد برگشتی سفارشات را به پایین ترین سطح ممکن برساند.

سیستم پشتیبانی راهنمای دلفی کاملترین مجموعه در بین تمامی سیستم های همکاری در فروش می باشد. راهنمای دلفیدر حال حاضر هم از طریق ایمیل و همچنین ۲خط تلفن مجزا پاسخ گوی کلیه همکاران می باشد علاوه بر اینها امان پیغام گذاری برای کلیه بخشهای کارشناسی از جمله فروش، فنی ، مالی و نیز پشتیبانی جهت تسهیل کار همکاران عزیز تعبیه شده است.

نحوه تسویه حساب


سیستم راهنمای دلفی شفاف ترین سیستم تسویه حساب و واریز درآمد را دارا می باشد شما در لحظه در جریان میزان درآمد و نیز واریزی های خود قرار خواهید گرفت. واریزی های راهنمای دلفی به صورت منظم و هر ۲ هفته یکبار صورت می گیرد همچنین جهت تشویق وبمستران فعال برای آن دسته از عزیزانی که در سیستم راهنمای دلفی به عنوان وبمستر فعال معرفی شوند.
واریزی ها به صورت روزانه انجام می شود نحوه تسویه حساب بر مبنای ۱۰۰ درصد سفارشات توزیع شده و ۸۰ درصد سفارشات ارسالی می باشد
( بالاترین میزان درصد سفارشات ارسالی در بین سیستم های مشابه ) درآمد هر پنل ۲ هفته یکبار ( ۱ و ۱۵ هرماه ) محاسبه و به صورت اتوماتیک به حساب وبمسترها واریز می شود نکته حائز اهمیت این است که راهنمای دلفی برای وبمستران فعال خود واریز روزانه در نظر گرفته است. این بدین معناست که برای کلیه وبمستران فعال و معتبر واریز به صورت واریزی و حتی درخواستی نیز صورت می پذیرد.

شایان ذکر است که سیستم راهنمای دلفی تنها ۲ شرط جهت واریز دارد:
١) حداقل ۱۰ هزار تومان درآمد از فروش
٢) حداقل یک توزیع شد در ۴۵ روز اخیر
هر وبمستر در صورتیکه شرایط واریز را دارا باشد به صورت کاملا اتوماتیک و سیتمی وارد لیست واریز هر دوره خواهد شد. در ابتدا و میانه هر ماه واریزی مربوط به کلیه وبمستران واجد شرایط انجام خواهد شد.